• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Буряк кормовий (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)

Оголошено тендер

280 000.00 UAH
Номер: 23449fca2e674db0ab390c54685e28b0
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-11-014757-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
Замовник: Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Буряк кормовий (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 11.09.2025 16:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4081 - Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва
Адміністративно-територіальна класифікаціяМена
Сума280 000.00 UAH