• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування

Під однією послугою варто розуміти обсяг визначений технічною специфікацією

Торги не відбулися

566 700.00 UAH з ПДВ
Номер: 6533729f54b6416490990e64a0c35ab9
Внутрішній номер закупівлі: 26403787
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-11-007809-a   
Замовник: ГРОМАДСЬКА СПІЛКА " АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ СТРИЙСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ "
Контактна особа: ФЕК ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ +380972475755 olga01091976@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 566 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.09.2025 14:18 - 16.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.09.2025 14:18 - 19.09.2025 00:00
Аукціон: з 19.09.2025 15:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴566 700.00 Послуги з організації гарячого харчування