-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування
Оголошено тендер
566 700.00
UAH
Номер:
9060044f0a4d44f6aebfbbe27839398b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-11-009623-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА " АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ СТРИЙСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
44328282
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, М.СТРИЙ, ВУЛ. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Б., БУД. 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА " АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ СТРИЙСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
44328282
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, М.СТРИЙ, ВУЛ. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Б., БУД. 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
566 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.09.2025 13:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5062 - Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтрий
Сума566 700.00 UAH