• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ для закладів освіти

Торги не відбулися

34 105.20 UAH з ПДВ
Номер: 2c81f2e99d7d40df9c0cfdafcde8ade9
Внутрішній номер закупівлі: 26400769
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-11-004790-a   
Замовник: Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
Контактна особа: Безвезюк Сергій Геннадійович +380986605783 bezvezuksergej@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 34 105.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.09.2025 11:59 - 16.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.09.2025 11:59 - 19.09.2025 00:00
Аукціон: з 19.09.2025 12:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴34 105.20 Природний газ для закладів освіти