-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ для закладів освіти
Оголошено тендер
34 105.20
UAH
Номер:
8c41999b2e074c75873085987beb03ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-11-005299-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
34 105.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ для закладів освіти
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
11.09.2025 11:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ для закладів освіти
Кількість
2000 метр кубічний
Період постачання
до 31.10.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБерезівка
Сума34 105.20 UAH