-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Тендер Prozorro UA-2025-09-10-003966-a
Торги не відбулися
169 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
cf2079b6f1f74129abd0c3567c6bb579
Внутрішній номер закупівлі:
26385208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-10-003966-a
Замовник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бойко Оксана 0507470189 gev2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
169 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.09.2025 11:18 - 15.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.09.2025 11:18 - 18.09.2025 00:00
Аукціон:
18.09.2025 13:50 - 18.09.2025 14:13
Період кваліфікації:
18.09.2025 14:13 - 19.09.2025 14:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴169 200.00 Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці