-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Оголошено тендер
169 200.00
UAH
Номер:
5c71abf153864173b3a39c4185854360
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-10-003112-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Контактна особа:
Бойко Оксана 0507470189 gev2014@ukr.net
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
169 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.09.2025 10:26
Дата модифікації:
09.09.2025 09:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума169 200.00 UAH