-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо: Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.
Тендер Prozorro UA-2025-09-10-002643-a
Завершена
5 426 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
e25aabbbe8a1480c9f75673267ea71c6
Внутрішній номер закупівлі:
26383917
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-10-002643-a
Замовник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лизак Алла Валентинівна +380485331750 komunosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 426 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.09.2025 10:36 - 15.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.09.2025 10:36 - 18.09.2025 00:00
Аукціон:
з 18.09.2025 13:12
Період кваліфікації:
18.09.2025 00:00 - 18.09.2025 20:27
Період завантаження договору:
24.09.2025 00:00 - 04.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 426 400.00 ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо: Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.