-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо: Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.
Оголошено тендер
5 426 400.00
UAH
Номер:
90eacf72eb294f78987ff67a881e5061
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-10-001316-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 426 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо: Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.
Примітки:
Місцезнаходження Замовника 67400, Україна, Одеська область, м. Роздільна, вул. Муніципальна будинок, 19, категорія замовника: передбачена п.1 ч.3 ст.2 Закону, а саме Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Вид закупівлі – передбачений абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі - Особливості), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 (далі – Постанова).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
10.09.2025 09:28
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 5 426 400 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом ринку Одеського регіону за січень по вересень 2025 року, по даних відкритих торгів. Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275. При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі та наданих комерційних пропозицій. Обґрунтування технічних характеристик. Кількісною характеристикою предмета закупівлі є тонни. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єктів замовника, та враховуючи обсяги споживання переднього календарного року, становить 456 тон на 2025 р. Брикет паливний вугільний-456т. Розміри брикетів: довжина до 8см, ширина до 6см, висота до 5см., Механічна міцність не менш 85%. Брикети повинні вироблятися з вугілля кам’яного будь-яких марок, або продукту його переробки - шламу вугільного. Брикети мають бути упаковані в мішки масою не більше 40 кг, укладені на європіддони (до 60 штук на піддон). Брикет має бути упакований у мішки з поліетиленовим вкладишем для додаткового вологозахисту та зшиті спеціальною ниткою промисловим методом. Упакований піддон повинен бути обгорнутий термоусадочною плівкою з метою забезпечення тривалого строку зберігання.
-
Дата публікації:
10.09.2025 10:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРоздільна
Сума5 426 400.00 UAH