-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засіб освітлення до DJI Matrice 300 RTK
Тендер Prozorro UA-2025-09-08-009099-a
закупівля проводиться без ПДВ - пп 5 п. 32 підрозділу 2 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України, ст. 17 Кодексу цивільного захисту України
Завершена
129 312.00
UAH без ПДВ
Номер:
6d59e306a5ae4168822069bd31031dfb
Внутрішній номер закупівлі:
26362013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-08-009099-a
Замовник:
ГУ ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38595868
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Скальда Сергія, 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марусяк Оксана Євгенівна +380502104849 Oksanka_1979@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
129 312.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.09.2025 15:09 - 13.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2025 15:09 - 16.09.2025 00:00
Аукціон:
16.09.2025 12:38 - 16.09.2025 13:01
Період кваліфікації:
16.09.2025 13:01 - 19.09.2025 12:06
Період завантаження договору:
25.09.2025 00:00 - 05.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴129 312.00 Засіб освітлення до DJI Matrice 300 RTK