-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засіб освітлення до DJI Matrice 300 RTK
Оголошено тендер
129 312.00
UAH
Номер:
df03708544a241fb89640fdf77fc6bdd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-08-011114-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГУ ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38595868
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Скальда Сергія, 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГУ ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38595868
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Скальда Сергія, 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
129 312.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засіб освітлення до DJI Matrice 300 RTK
Примітки:
закупівля проводиться без ПДВ - пп 5 п. 32 підрозділу 2 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України, ст. 17 Кодексу цивільного захисту України
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.09.2025 14:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Засіб освітлення до DJI Matrice 300 RTK
Кількість
2 штука
Період постачання
до 10.11.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума129 312.00 UAH