-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2025-09-08-008450-a
Завершена
560 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4a85484e04a24c2299a7add3f62dab64
Внутрішній номер закупівлі:
26361372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-08-008450-a
Замовник:
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379924
-
Адреса:
67900, Україна, Одеська область, смт Окни, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Залевська Валентина Олександрівна +380486121043 selychna5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.09.2025 14:47 - 13.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2025 14:47 - 16.09.2025 00:00
Аукціон:
з 16.09.2025 14:51
Період кваліфікації:
16.09.2025 00:00 - 16.09.2025 15:07
Період завантаження договору:
22.09.2025 00:00 - 02.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴560 000.00 Бензин А-95 (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)