-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Оголошено тендер
560 000.00
UAH
Номер:
8b651aeb575d4e91b2b2c306039b6916
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-08-009326-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379924
-
Адреса:
67900, Україна, Одеська область, смт Окни, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379924
-
Адреса:
67900, Україна, Одеська область, смт Окни, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.09.2025 14:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
10000 літр
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяОкни
Сума460 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяОкни
Сума100 000.00 UAH