-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для філій ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-09-08-005474-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
1 792 355.16
UAH без ПДВ
Номер:
bc26c939c66c440c8e5be2f6f3c63fe7
Внутрішній номер закупівлі:
26358405
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-08-005474-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юліана МАЦЮК 380459658122 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 792 355.16 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.09.2025 12:37 - 19.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2025 12:37 - 22.09.2025 09:00
Аукціон:
23.09.2025 11:48 - 23.09.2025 12:17
Період кваліфікації:
23.09.2025 12:17 - 30.10.2025 14:38
Період завантаження договору:
05.11.2025 00:00 - 15.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 792 355.16 ДК 021:2015 код 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для філій ПрАТ "Укргідроенерго")