-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з передачі пакету програмного забезпечення ACC 7 Enterprise Edition camera license (ДК 021:2015 код 48320000-7 «Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями»)
Тендер Prozorro UA-2025-09-05-003622-a
Закупівля проводиться із застосуванням електронного аукціону. Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fb53e4d5f86e4d4b8eda1753d8532365
Внутрішній номер закупівлі:
26341982
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-05-003622-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13559341
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. ОЛЬЖИЧА , 7
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Олександр Рибченко +380682188227 konkyrencia@ukr.net https://www.pfu.gov.ua/zt/
Класифікатор ДК 021:2015:
48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2025 11:00 - 10.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2025 11:00 - 13.09.2025 00:01
Аукціон:
з 15.09.2025 12:12
Період кваліфікації:
13.09.2025 00:01 - 15.09.2025 14:57
Період завантаження договору:
21.09.2025 00:00 - 01.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Послуга з передачі пакету програмного забезпечення ACC 7 Enterprise Edition camera license (ДК 021:2015 код 48320000-7 «Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями»)