-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з передачі пакету програмного забезпечення ACC 7 Enterprise Edition camera license (ДК 021:2015 код 48320000-7 «Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями»)
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
1902f27bc7d64878ade332a9f1521a5d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-05-002168-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13559341
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. ОЛЬЖИЧА , 7
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13559341
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. ОЛЬЖИЧА , 7
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з передачі пакету програмного забезпечення ACC 7 Enterprise Edition camera license (ДК 021:2015 код 48320000-7 «Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями»)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 10003, м. Житомир, вул. Ольжича, 7.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.09.2025 09:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписБюджет Пенсійного фонду України
Сума400 000.00 UAH