-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливні брикети з тирси листяних (твердих) порід дерев
Тендер Prozorro UA-2025-09-02-011482-a
Завершена
630 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b6feadafc1eb418bb896341b9e4dfdb8
Внутрішній номер закупівлі:
26307734
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-02-011482-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЖНИЦЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ ТА КУРСІВ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО ЦИКЛУ ІМЕНІ НАЗАРІЯ ЯРЕМЧУКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21433223
-
Адреса:
59200, Україна, Чернівецька область, Вижницький район, м. Вижниця, вул. РОМАНА ШУХЕВИЧА, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерій Клим +380978833664 valetaklim@gmail.com http://yaremchukint.kzu.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
630 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.09.2025 16:59 - 07.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2025 16:59 - 10.09.2025 16:54
Аукціон:
11.09.2025 14:44 - 11.09.2025 15:07
Період кваліфікації:
11.09.2025 15:07 - 15.09.2025 09:14
Період завантаження договору:
21.09.2025 00:00 - 01.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴630 000.00 Паливні брикети з тирси листяних (твердих) порід дерев