-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні брикети з тирси листяних (твердих) порід дерев
Оголошено тендер
630 000.00
UAH
Номер:
905fc8f1a44c42d182b14b8c35d43a94
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-02-014666-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЖНИЦЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ ТА КУРСІВ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО ЦИКЛУ ІМЕНІ НАЗАРІЯ ЯРЕМЧУКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21433223
-
Адреса:
59200, Україна, Чернівецька область, Вижницький район, м. Вижниця, вул. РОМАНА ШУХЕВИЧА, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЖНИЦЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ ТА КУРСІВ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО ЦИКЛУ ІМЕНІ НАЗАРІЯ ЯРЕМЧУКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21433223
-
Адреса:
59200, Україна, Чернівецька область, Вижницький район, м. Вижниця, вул. РОМАНА ШУХЕВИЧА, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
630 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливні брикети з тирси листяних (твердих) порід дерев
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
02.09.2025 16:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяВижниця
Сума630 000.00 UAH