-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тренажерні навчальні комплекси з макетами
Тендер Prozorro UA-2025-09-02-010108-a
Завершена
9 462 192.00
UAH з ПДВ
Номер:
9f0d2e4c7fba4db7839cdda318ff436d
Внутрішній номер закупівлі:
26306355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-02-010108-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дука Валерія Володимирівна 380976902298 VDuka@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 462 192.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.09.2025 16:03 - 07.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2025 16:03 - 10.09.2025 17:00
Аукціон:
з 11.09.2025 14:27
Період кваліфікації:
10.09.2025 17:00 - 12.09.2025 18:08
Період завантаження договору:
18.09.2025 00:00 - 28.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 462 192.00 Тренажерні навчальні комплекси з макетами