• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тренажерні навчальні комплекси з макетами

Оголошено тендер

9 462 192.00 UAH
Номер: c8b3f9cedf074914a5dd9ab352da1e44
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-02-013000-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Очікувана вартість: 9 462 192.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тренажерні навчальні комплекси з макетами
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 02.09.2025 16:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Навчальна тренінгова система мобільного типу з мережевою функцією
Код ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій
Кількість 1 комплект
Період постачання до 25.11.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ - 1002710 (заг. фонд)
Код класифікації видатківКПК-2025:1002710 - Здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави
Сума9 462 192.00 UAH