• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки» (код 80550000-4 за ДК 021:2015) (Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки)

Завершена

109 598.40 UAH з ПДВ
Номер: e7e6c2921a964e77b68c4abde3f08c1d
Внутрішній номер закупівлі: 26305221
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-02-008965-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
Контактна особа: Юлія Чорнобривка +380442015750 y.chornobryvka@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 109 598.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.09.2025 15:24 - 09.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2025 15:24 - 12.09.2025 11:00
Аукціон: 15.09.2025 15:49 - 15.09.2025 16:18
Період кваліфікації: 15.09.2025 16:18 - 22.09.2025 08:46
Період завантаження договору: 28.09.2025 00:00 - 08.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴109 598.40 Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки