• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки

Оголошено тендер

109 598.40 UAH
Номер: 9b6d66c64c0b40e681437e091c5693ec
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-18-011809-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Очікувана вартість: 109 598.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки
Примітки: Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки
Дата опублікування: 18.07.2025 16:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума109 598.40 UAH