-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Система зберігання даних (NAS-сервер)
Тендер Prozorro UA-2018-10-18-001266-b
Завершена
311 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 100.00 UAH
Номер:
342d83e233d34dd3b57a5a1421ba2b06
Внутрішній номер закупівлі:
2630317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-18-001266-b
Замовник:
ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ СУДДІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37316378
-
Адреса:
03109, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, Солом'янський район, вул. Механізаторів, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зоткіна Ганна Миколаївна +380442336051 zotkinagm@vkksu.gov.ua http://www.vkksu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
311 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 100.00 UAH
Період уточнення:
18.10.2018 12:44 - 26.10.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2018 12:44 - 05.11.2018 16:00
Аукціон:
06.11.2018 13:39 - 06.11.2018 14:12
Період кваліфікації:
06.11.2018 14:12 - 13.11.2018 17:23
Період завантаження договору:
06.11.2018 14:12 - 26.11.2018 14:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система зберігання даних (NAS-сервер)
Кількість
1 комплект
Період постачання
26.11.2018 - 20.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ"
Оскарження: 06.11.2018 14:12 - 24.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38674860
-
Контактна особа:
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ" +3800443000118 tender@ng-serv.com
-
Адреса:
Україна, 03035, м. Київ, вул. Сурікова, буд. 3
Оскарження: 06.11.2018 14:12 - 24.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
285 534.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
266 994.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.11.2018 17:23
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРТЕН-КОНСАЛТИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38282958
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРТЕН-КОНСАЛТИНГ" +380445000406 tend@garten.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03067, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВИБОРЗЬКА, будинок 103, ЛІТЕРА "В", 3 ПОВЕРХ
Початкова пропозиція
286 590.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
267 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІМПЕРІЯ-ТЕХ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39437061
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІМПЕРІЯ-ТЕХ СЕРВІС" +380672772200 dr@empire-service.com.ua http://empire-service.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 03115, м.Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 136, кімната 34
Початкова пропозиція
303 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
303 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
×
-
Код ЄДРПОУ:
20009888
-
Контактна особа:
Бец Михайло Ярославович +380444557206 bets.m@valtek.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул.Івана Кудрі, буд.13/2, кв.32
Початкова пропозиція
307 208.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
307 208.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
fefa79d6f5644d13aefb47c36224708b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-18-001266-b-c1
Постачальник:
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38674860
-
Контактна особа:
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ" +3800443000118 tender@ng-serv.com
-
Адреса:
Україна, 03035, м. Київ, вул. Сурікова, буд. 3
Номер договору:
121
Сума договору:
266 994.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
26.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний