-
Відкриті торги
-
КЕП
Система зберігання даних (NAS-сервер)
266 994.00
UAH з ПДВ
Номер:
fefa79d6f5644d13aefb47c36224708b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-18-001266-b-c1
Постачальник:
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38674860
-
Контактна особа:
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ" +3800443000118 tender@ng-serv.com
-
Адреса:
Україна, 03035, м. Київ, вул. Сурікова, буд. 3
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Номер договору:
121
Дата підписання:
26.11.2018 00:00
Період дії договору:
26.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
266 994.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 266 994.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система зберігання даних (NAS-сервер)
Кількість
1 комплект
Період постачання
26.11.2018 - 20.12.2018