-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ліквідація вибоїн машиною для ліквідації вибоїн струменевим методом на базі автомобіля, при глибині вибоїн 50мм
Тендер Prozorro UA-2025-09-02-004708-a
Торги не відбулися
94 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
91de9c93e6bb4e459382b25802f63700
Внутрішній номер закупівлі:
26300978
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-02-004708-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Тищенко 380982605654 tisenkou333@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
94 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.09.2025 12:05 - 07.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2025 12:05 - 10.09.2025 13:00
Аукціон:
з 11.09.2025 14:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴94 500.00 Ліквідація вибоїн машиною для ліквідації вибоїн струменевим методом на базі автомобіля, при глибині вибоїн 50мм