-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ліквідація вибоїн машиною для ліквідації вибоїн струменевим методом на базі автомобіля, при глибині вибоїн 50мм
Оголошено тендер
94 500.00
UAH
Номер:
dd4161a0f4754c33bc1bb86f589a121a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-02-005920-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
94 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ліквідація вибоїн машиною для ліквідації вибоїн струменевим методом на базі автомобіля, при глибині вибоїн 50мм
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
02.09.2025 11:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ліквідація вибоїн машиною для ліквідації вибоїн струменевим методом на базі автомобіля, при глибині вибоїн 50мм
Кількість
100 метр квадратний
Період постачання
до 31.10.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума94 500.00 UAH