-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2025-09-02-004196-a
Завершена
1 201 590.00
UAH без ПДВ
Номер:
f18efd4320864ebfb5437c51ce1f527f
Внутрішній номер закупівлі:
26300457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-02-004196-a
Замовник:
Зарічненський ліцей Черкаської селищної ради Самарівського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26367956
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, селище Зарічне, вулиця Молодіжна, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Козак +380972333039 gv.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 201 590.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2025 11:45 - 07.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2025 11:45 - 10.09.2025 00:00
Аукціон:
з 10.09.2025 14:44
Період кваліфікації:
10.09.2025 00:00 - 16.09.2025 13:25
Період завантаження договору:
22.09.2025 00:00 - 02.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 201 590.00 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)