-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Оголошено тендер
1 201 590.00
UAH
Номер:
bd5b45f369894267bda65a79ae29bf68
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-02-003547-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Зарічненський ліцей Черкаської селищної ради Самарівського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26367956
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, селище Зарічне, вулиця Молодіжна, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Зарічненський ліцей Черкаської селищної ради Самарівського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26367956
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, селище Зарічне, вулиця Молодіжна, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 201 590.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.09.2025 10:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1700 - Виконання заходів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення якості гарячого харчування учнів
початкових класів закладів загальної середньої
освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗарічне
Сума101 200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1279 - Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗарічне
Сума120 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗарічне
Сума980 390.00 UAH