-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Добриво діамофоска NPK 10:26:26+1S
Тендер Prozorro UA-2025-09-02-002464-a
Завершена
936 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c7129f9383ae4403942ac202d5972945
Внутрішній номер закупівлі:
26298743
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-02-002464-a
Замовник:
ПТУ-27 м.Берестечко
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549262
-
Адреса:
45765, Україна, Волинська область, Берестечко, вул.Незалежності,140
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Лейбик +380975509086 ptu27@ukr.net http://ptu27.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24440000-0 Добрива різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
936 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.09.2025 10:34 - 07.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2025 10:34 - 10.09.2025 10:00
Аукціон:
11.09.2025 14:56 - 11.09.2025 15:19
Період кваліфікації:
11.09.2025 15:19 - 15.09.2025 10:48
Період завантаження договору:
21.09.2025 00:00 - 01.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴936 000.00 Добриво діамофоска NPK 10:26:26+1S