-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Добриво діамофоска NPK 10:26:26+1S)
Оголошено тендер
936 000.00
UAH
Номер:
dd0f65fb02064bbb9c0cd55630a50452
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-02-002427-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПТУ-27 м.Берестечко
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549262
-
Адреса:
45765, Україна, Волинська область, Берестечко, вул.Незалежності,140
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПТУ-27 м.Берестечко
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549262
-
Адреса:
45765, Україна, Волинська область, Берестечко, вул.Незалежності,140
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
936 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Добриво діамофоска NPK 10:26:26+1S)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
24440000-0 Добрива різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2025 10:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВолинська
Сума936 000.00 UAH