• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1

Кількість, обсяг програмної продукції: програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 18 примірників. Більш детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (обсяги предмета закупівлі) наведена в Додатку 2 “Специфікація” до тендерної документації. Місце надання програмної продукції: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9. Строк надання програмної продукції – протягом 20 календарних днів від дати підписання договору уповноваженими особами обох сторін. Строк дії ліцензій: - протягом 12 місяців з 11.10.2025 року до 10.10.2026 року включно. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками: З технічних питань – Бондаренко Віта Анатоліївна, старший інженер - програміст управління вдосконалення та супроводження інформаційних систем Департаменту інформаційних технологій; телефон: (044) 521-87-72; електронна адреса: Vita.Bondarenko@bank.gov.ua. З організаційних питань: Шітив Віктор Адальбертович, головний експерт управління публічних закупівель Департаменту закупівель, тел. (067) 273-45-37, електронна адреса: Viktor.Shityv@bank.gov.ua.

Завершена

970 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 373d9001a5e347c5b5e808b36d7f7e2b
Внутрішній номер закупівлі: 26297535
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-02-001256-a   
Замовник: Національний Банк України
Контактна особа: Віктор Шітив +672734537 viktor.shityv@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 970 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.09.2025 09:41 - 09.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2025 09:41 - 12.09.2025 11:00
Аукціон: з 15.09.2025 11:11
Період кваліфікації: 12.09.2025 11:00 - 16.09.2025 10:43
Період завантаження договору: 22.09.2025 00:00 - 02.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴970 000.00 Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1