-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1
Оголошено тендер
970 000.00
UAH
Номер:
b4a7d03dc1054fec88e87c2b528fa751
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-06-000497-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
970 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
Дата опублікування:
06.01.2025 09:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума970 000.00 UAH