-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Легковий автомобіль (код CPV за ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі» Volkswagen Golf, Volkswagen Passat, Skoda Octavia, Volkswagen Caddy, Volkswagen Touran, Renault Logan MCV або еквівалент )
Тендер Prozorro UA-2025-09-01-008463-a
Завершена
560 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
261fb133efca43fab8b71b8af0756346
Внутрішній номер закупівлі:
26294597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-01-008463-a
Замовник:
БЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412366
-
Адреса:
15622, Україна, Чернігівська область, смт. Березна, вул. Радянська, буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Заворотна +380934894010 bereznarada@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.09.2025 16:33 - 06.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2025 16:33 - 09.09.2025 16:27
Аукціон:
з 10.09.2025 14:52
Період кваліфікації:
09.09.2025 16:27 - 10.09.2025 11:01
Період завантаження договору:
16.09.2025 00:00 - 26.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴560 000.00 Легковий автомобіль (код CPV за ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі» Volkswagen Golf, Volkswagen Passat, Skoda Octavia, Volkswagen Caddy, Volkswagen Touran, Renault Logan MCV або еквівалент )