-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль (код CPV за ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі» Volkswagen Golf, Volkswagen Passat, Skoda Octavia, Volkswagen Caddy, Volkswagen Touran, Renault Logan MCV або еквівалент )
Оголошено тендер
560 000.00
UAH
Номер:
6fe750514fdc4a089b8f01de2515d54c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-01-011050-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412366
-
Адреса:
15622, Україна, Чернігівська область, смт. Березна, вул. Радянська, буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412366
-
Адреса:
15622, Україна, Чернігівська область, смт. Березна, вул. Радянська, буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Легковий автомобіль (код CPV за ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі» Volkswagen Golf, Volkswagen Passat, Skoda Octavia, Volkswagen Caddy, Volkswagen Touran, Renault Logan MCV або еквівалент )
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.09.2025 16:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяБерезнянська
Сума560 000.00 UAH