-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення (Закупівля послуг щодо тестування на проникнення інформаційно-комунікаційної інфраструктури УДЦР)
Тендер Prozorro UA-2025-09-01-005526-a
72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення - 1 послуга. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Завершена
900 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d839366b217d4e50b163273d06554e52
Внутрішній номер закупівлі:
26291660
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-01-005526-a
Замовник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03180, Україна, Київська область, Киев, пр. Берестейський, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Кукуруза +380444228090 kukuruza@ucrf.gov.ua http://www.ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.09.2025 14:29 - 07.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2025 14:29 - 10.09.2025 10:00
Аукціон:
11.09.2025 12:11 - 11.09.2025 12:35
Період кваліфікації:
11.09.2025 12:35 - 16.09.2025 12:55
Період завантаження договору:
22.09.2025 00:00 - 02.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴900 000.00 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення (Закупівля послуг щодо тестування на проникнення інформаційно-комунікаційної інфраструктури УДЦР)