• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Закупівля послуг щодо тестування на проникнення інформаційно-комунікаційної інфраструктури УДЦР

Оголошено тендер

900 000.00 UAH
Номер: eb0afc860e9243429845f0773a139a78
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-07-002458-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Замовник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Очікувана вартість: 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закупівля послуг щодо тестування на проникнення інформаційно-комунікаційної інфраструктури УДЦР
Примітки: Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення
Дата опублікування: 07.11.2024 09:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума900 000.00 UAH