-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби навчання для кабінету фізики, хімії, біології, географії
Тендер Prozorro UA-2018-10-23-000974-c
Завершена
592 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
Номер:
6e5c9483f73f4039b70041436d5978be
Внутрішній номер закупівлі:
2628527
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-23-000974-c
Замовник:
віділ освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144619
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, місто Миколаїв, вул. Романа Шухевича, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фацієвич Ольга Василівна +380324151846 o_fatsievych@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
592 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 200.00 UAH
Період уточнення:
23.10.2018 16:59 - 28.10.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
23.10.2018 16:59 - 07.11.2018 17:00
Аукціон:
08.11.2018 12:36 - 08.11.2018 12:57
Період кваліфікації:
08.11.2018 12:57 - 09.11.2018 17:05
Період завантаження договору:
08.11.2018 12:57 - 28.11.2018 12:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби навчання для кабінету фізики, хімії, біології, географії
Кількість
2005 штуки
Період постачання
до 30.11.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕНТ ГРУП"
Оскарження: 08.11.2018 12:57 - 20.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331796
-
Контактна особа:
ПП "Інтент Груп" +380964493392 pp.intent.grup@ukr.net
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, Ковельська, 6а/34
Оскарження: 08.11.2018 12:57 - 20.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
580 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
580 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2018 17:05
Документи
12
Скарги
0
ФОП Топольницька Олена Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2192806783
-
Контактна особа:
Топольницька Олена Володимирівна +380686491493 topolnytska@i.ua
-
Адреса:
82073, Україна, Львівська область, село Спас, Львівська область Старосамбірський район село Спас
Початкова пропозиція
591 670.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
591 670.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
3ee45f0d7636469fa7733cd3f556a143
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-23-000974-c-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕНТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331796
-
Контактна особа:
ПП "Інтент Груп" +380964493392 pp.intent.grup@ukr.net
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, Ковельська, 6а/34
Номер договору:
64
Сума договору:
580 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
26.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний