-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби навчання для кабінету фізики, хімії, біології, географії
580 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3ee45f0d7636469fa7733cd3f556a143
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-23-000974-c-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕНТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331796
-
Контактна особа:
ПП "Інтент Груп" +380964493392 pp.intent.grup@ukr.net
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, Ковельська, 6а/34
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
64
Дата підписання:
26.11.2018 00:00
Період дії договору:
26.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
580 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 580 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби навчання для кабінету фізики, хімії, біології, географії
Кількість
2005 штуки
Період постачання
до 30.11.2018