-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Тверде паливо (напівбрикети тоф’яні)
Тендер Prozorro UA-2025-08-29-003722-a
Завершена
288 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
4cbd05d4afbc40bca1700ce8037002ab
Внутрішній номер закупівлі:
26278651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-29-003722-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38374357
-
Адреса:
35500, Україна, Рівненська область, Радивилів, вулиця Садова, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Токмина Надія Степанівна 380633261517 radiviliv.cpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
288 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.08.2025 11:57 - 03.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2025 11:57 - 06.09.2025 00:00
Аукціон:
з 08.09.2025 11:34
Період кваліфікації:
06.09.2025 00:00 - 11.09.2025 11:51
Період завантаження договору:
17.09.2025 00:00 - 27.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴288 500.00 Тверде паливо (напівбрикети тоф’яні)