-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо (напівбрикети торф’яні)
Оголошено тендер
288 500.00
UAH
Номер:
d8c91b91192a40f1bb02e3921b6da56f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-29-003919-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38374357
-
Адреса:
35500, Україна, Рівненська область, Радивилів, вулиця Садова, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38374357
-
Адреса:
35500, Україна, Рівненська область, Радивилів, вулиця Садова, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
288 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо (напівбрикети торф’яні)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.08.2025 11:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума288 500.00 UAH