• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Безпілотний літальний апарат

Завершена

1 300 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 500.00 UAH
Номер: 7131e222b34e4d559d3d39810d99fd72
Внутрішній номер закупівлі: 26272439
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-28-009307-a   
Замовник: Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради
Контактна особа: Петрашевська Ганна Василівна 380979200069 bcza@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 300 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2025 16:24 - 02.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2025 16:24 - 05.09.2025 00:00
Аукціон: 05.09.2025 11:26 - 05.09.2025 12:01
Період кваліфікації: 05.09.2025 12:01 - 12.09.2025 09:34
Період завантаження договору: 18.09.2025 00:00 - 28.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 300 000.00 Безпілотний літальний апарат