• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Безпілотний літальний апарат

Оголошено тендер

1 300 000.00 UAH
Номер: c1969a499e3746378a8fb18845c7c3d3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-28-011282-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради
Очікувана вартість: 1 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Безпілотний літальний апарат
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.08.2025 15:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяБіла Церква
Сума1 300 000.00 UAH