-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція. Кабелі
Тендер Prozorro UA-2025-08-28-006696-a
Завершена
140 570.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 702.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 702.85 UAH
Номер:
e4e4d1053021466581bac2ea49f125bc
Внутрішній номер закупівлі:
26269842
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-28-006696-a
Замовник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ханицька Ірина Євгеніївна +380532510476 khanitska.i@pte.poltava.ua http://te.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 570.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.08.2025 14:31 - 02.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2025 14:31 - 05.09.2025 10:45
Аукціон:
з 08.09.2025 15:30
Період кваліфікації:
05.09.2025 10:45 - 05.09.2025 15:25
Період завантаження договору:
11.09.2025 00:00 - 21.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 570.00 ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція. Кабелі