-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція. Кабелі
Оголошено тендер
140 570.00
UAH
Номер:
bbf16972b6f04c54b29c24039fcc3dbc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-28-007366-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
140 570.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція. Кабелі
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
28.08.2025 13:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кабель ВВГ 4х50 мм2
Кількість
80 метр
Період постачання
до 31.12.2025
Кабель ВВГ 4х16 мм2
Кількість
130 метр
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума140 570.00 UAH