-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
"Газове паливо" (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-08-27-003204-a
Торги не відбулися
1 130 587.38
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 652.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 652.94 UAH
Номер:
521290df713c4164b55387d4ffaaee1a
Внутрішній номер закупівлі:
26253281
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-27-003204-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" КРИНИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01988226
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт Кринички, Криничанський р-н, вул. Героїв Чорнобиля, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Бойко +380565492998 krinbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 130 587.38 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.08.2025 11:00 - 01.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2025 11:00 - 04.09.2025 10:00
Аукціон:
з 05.09.2025 14:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 130 587.38 ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо