-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Газове паливо" (природний газ)
Оголошено тендер
1 130 587.38
UAH
Номер:
c990d8ddcef542d4bf23055c65ca88dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-27-003394-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" КРИНИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01988226
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт Кринички, Криничанський р-н, вул. Героїв Чорнобиля, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" КРИНИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01988226
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт Кринички, Криничанський р-н, вул. Героїв Чорнобиля, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 130 587.38 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Газове паливо" (природний газ)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.08.2025 10:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяКриничанська
Сума1 130 587.38 UAH