-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦИФРОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ ДЛЯ РЕНТГЕНІВСЬКОЇ ДІАГНОСТИКИ
Тендер Prozorro UA-2025-08-26-002441-a
Завершена
1 363 460.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 634.60 UAH
мін. крок: 1% або 13 634.60 UAH
Номер:
98c8089c82ea4ab89f61308c197ee77f
Внутрішній номер закупівлі:
26238623
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-26-002441-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982726
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Данилець Катерина Анатоліївна 380433622154 yamp_likar_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 363 460.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.08.2025 10:41 - 31.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2025 10:41 - 03.09.2025 10:00
Аукціон:
з 04.09.2025 11:49
Період кваліфікації:
03.09.2025 10:00 - 09.09.2025 16:45
Період завантаження договору:
15.09.2025 00:00 - 25.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 363 460.00 ЦИФРОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ ДЛЯ РЕНТГЕНІВСЬКОЇ ДІАГНОСТИКИ