-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦИФРОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ ДЛЯ РЕНТГЕНІВСЬКОЇ ДІАГНОСТИКИ
Оголошено тендер
1 363 460.00
UAH
Номер:
f70eccf86add41e4a8c90efedb8670bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-26-002900-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982726
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982726
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 363 460.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ЦИФРОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ ДЛЯ РЕНТГЕНІВСЬКОЇ ДІАГНОСТИКИ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Дата опублікування:
26.08.2025 10:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ЦИФРОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ ДЛЯ РЕНТГЕНІВСЬКОЇ ДІАГНОСТИКИ
×
-
НК 024:2023:
35928 Радіографічний цифровий сканер зображень
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 363 460.00 UAH