• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Природний газ»(ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)

Торги не відбулися

511 590.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 557.95 UAH
Номер: 5e2f3cf82f0848f48c153c0422d06a43
Внутрішній номер закупівлі: 26237389
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-26-001188-a   
Замовник: Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
Контактна особа: Валентина Віталіївна Ткачук +380365240130 mizoch_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 511 590.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.08.2025 09:44 - 31.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2025 09:44 - 03.09.2025 00:00
Аукціон: з 03.09.2025 15:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴511 590.00 «Природний газ»(ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)