-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)
Оголошено тендер
511 590.00
UAH
Номер:
ee31c5fba6c24875933821861f65fc07
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-26-001582-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22581256
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, смт Мізоч, вул. Хмельницького Б, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22581256
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, смт Мізоч, вул. Хмельницького Б, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
511 590.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2270 Оплата комунальних послуг та енергоносіїв
Дата опублікування:
26.08.2025 09:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяМізоч
Сума511 590.00 UAH